OFERTA DLA BIZNESU

Oferujemy szeroki zakres projektów dla firm, w trzech podstawowych branżach:

  • mieszkaniowa: osiedla budynków jednorodzinnych, budynki w zabudowie szeregowej i wielorodzinne. Możemy wykonać dla Państwa projekty indywidualne budynków o ciekawych i ekonomicznych rozwiązaniach. Jednocześnie dysponujemy szeroką bazą projektów gotowych i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty obejmującej wykonanie adaptacji zakupionych u nas projektów.
  • usługowa: budynki biurowe, handlowe, gastronomiczne i służby zdrowia, przedszkola i żłobki.
  • Produkcyjno-magazynowa: hale przemysłowe z zapleczem socjalnym i częścią biurową, budynki magazynowe, przetwórstwo żywności.

Szeroko rozumiane projekty biznesowe wymagają większej ilości prac przygotowawczych i uzgodnień niż projekty dla osób prywatnych. Znacznie bardziej restrykcyjne są przepisy dotyczące zabezpieczeń przeciwpożarowych. W przypadku opracowań dotyczących produkcji muszą być spełnione wymagania mające na celu zminimalizowanie potencjalnego, szkodliwego wpływu na środowisko naturalne. Dla przetwórstwa i produkcji żywności konieczne jest wykonanie projektu technologii. Zakres prac i specyficzne wymagania sprawiają, że projekt staje się dużym przedsięwzięciem zarówno pod kątem ilości prac jak i czasu. Dzięki współpracy ze specjalistami wielu branż, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę inwestycji w zakresie projektu. Służymy także doradztwem na etapie przedprojektowym, także przy wyborze lokalizacji i analizie zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Koszt konsultacji przedprojektowej dla biznesu ze wstępną analizą  wynosi 250 zł/godz.

FORMULARZ KONTAKTOWY

M. Wilk Projekt
Mieczysław Wilk
Biuro:ul. Wrocławska 33E
55-095 Długołęka

1 piętro, lokal nr 2
Budynek Sobieraj
(obok Renault nawrót)
Godziny otwarcia:
pn. – pt. 8:00-17:00
arch. Maria Wilk:
606-981-958
arch. Mieczysław Wilk:
606-981-959
NIP: 989-176-58-57
REGON: 931953920