KLIENT INDYWIDUALNY

Oferujemy wykonanie dla Państwa indywidualnego projektu domu jednorodzinnego. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą mieszkać komfortowo, w niepowtarzalnym budynku. Prace projektowe rozpoczynamy po rozpoznaniu potrzeb Inwestora i dokładnej analizie uwarunkowań wynikających z lokalizacji działki.
Przedstawiamy proponowaną przez nas koncepcję, składającą się z układu funkcjonalnego pomieszczeń i zarysu bryły. W wyniku spotkań i rozmów, dopracowujemy projekt tak, aby projektowany dla Państwa dom był nie tylko wygodny i komfortowy, ale także piękny. W zależności od potrzeb Inwestora proponowane przez nas rozwiązania mogę być bardziej ekonomiczne, energooszczędne lub prestiżowe. To Państwo decydujecie, jak będzie wyglądał Wasz wymarzony dom..
Doradzamy w kwestii materiałów, typu konstrukcji, doboru stolarki. W projekcie możemy zaproponować Państwu nowoczesne i energooszczędne rozwiązania systemów wentylacji (wentylacja mechaniczna, hybrydowa lub rekuperacja), ogrzewania (ekologiczne piece, pompy ciepła, kominki z płaszczem wodnym) i pozyskiwania energii elektrycznej (ogniwa fotowoltaiczne). Stawiamy na ekologię już na etapie projektowania bryły, w tym zakresie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem są domy pasywne.
Mamy doświadczenie w projektowaniu budynków szkieletowych drewnianych, (tzw. domy kanadyjskie).
Z drugiej strony projekt indywidualny może wynikać ze specyficznych uwarunkowań przestrzennych, takich jak wąska, nieregularna działka albo konieczność rozbudowy istniejącego budynku.
Zapraszamy do rozmowy na temat projektu indywidualnego, Państwa potrzeb i oczekiwań a także uwarunkowań działki.

Koszt takiej konsultacji wynosi 150 zł/godz.

FORMULARZ KONTAKTOWY

  M. Wilk Projekt
  Mieczysław Wilk
  Biuro:ul. Wrocławska 33E
  55-095 Długołęka

  1 piętro, lokal nr 2
  Budynek Sobieraj
  (obok Renault nawrót)
  Godziny otwarcia:
  pn. – pt. 8:00-17:00
  arch. Maria Wilk:
  606-981-958
  arch. Mieczysław Wilk:
  606-981-959
  NIP: 989-176-58-57
  REGON: 931953920